‘Yargı’da Ilgaz ve Ceylin arasında Parla gerginliği!

Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan ikinci fragmanda; Ceylin’in (Pınar Deniz) gözyaşları içinde Ilgaz’la (Kaan Urgancıoğlu) yüzleşmesi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Ilgaz’ın “Değiştini sanmıştım” cümlesinin ardından Ceylin, ailesi yüzünden içine düştüğü çaresizliği anlatıyor: Ben değiştim. Yemin ederim değişmek için çabalıyorum ama fırsat vermiyorlar bana, hayat izin vermiyor resmen.

“ARADA KALDIM, MECBUR KALDIM”

Ceylin, gözyaşları içinde “Ilgaz yemin ederim söylemek istedim, saklamak istemedim. Ben arada kaldım, yemin ederim mecbur kaldım” diyor. Çınar’dan (Arda Anarat) Parla’nın ( Zeynep Atılgan) pasaportunu alan Ceylin’in ne yapacağı merakla beklenirken, yeni bölüme dair heyecan şimdiden artıyor.

Heyecanın bir an olsun düşmediği dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, heyecan dolu yeni bölümü ile pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x