Harry’den yatak odası sırları

Sussex Dükü Prens Harry‘nin özel hayatını döküp saçtığı kitabı Spare’in yankıları sürüyor. Harry’nin anlattıkları gittikçe boyut değiştiriyor, hatta muhabbet “ergenleşiyor”. Son gelen bilgiler “Sus artık Harry” dedirtecek cinsten…

Prens Harry’nin kitabında, eşi Meghan‘la ilişkilerinin ilk dönemine dairi çarpıcı bölümler yer alıyor. Bunlardan biri Markle’ın adını duyurduğu Suits dizisiyle ilgili. Prens, anlattığına göre yeni görüşmeye başladıkları dönemde Markel’ın dizideki seks sahnelerini arama motorundan bulup izledi. Bunu da bir “hata” olarak nitelendirdi. Bundan pişman olan Harry “O görüntüleri beynimden silmek için bir elektrik şoku terapisi gerekti” diyor.
Harry kitabında hem kendisinin hem de ağabeyi Prens William’ın sünnetli olduklarını da açıkladı. İddiaya göre, Prenses Diana’nın 1997’de ölmesinden sonra Charles, oğulları William ile Harry’yi sünnet ettirmiş. Söylenenlere göre sünnet, Kraliyet Ailesi’nde 150 yıldır süren bir gelenek.

Penisim dondu

Kitapta Harry, Mart 2011’de Kuzey Kutbu’na yaptığı yaklaşık 322 kilometrelik keşif gezisinin ardından yaşadığı acı verici soğuk yanığı deneyimini de anlattı. Prens Harry, William ve Kate’in düğünü sırasında penisinde bu yolculuktan kalan soğuk yanığı bulunduğunu, Nisan 2011’deki düğün sırasında Prens William’ın yanında dururken yaralarının hala iyileşmekte olduğunu açıkladı.
Harry kitapta ilk cinsel deneyimini 17 yaşındayken bir barda, kendisinden büyük bir kadınla yaşadığını da yazdı. Kadının İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley olduğu iddia edildi. Bu iddia Elizabeth Hurley tarafından hemen yalanlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x