Galaxy S23 modelleri ne zaman tanıtılacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, her yılın ilk çeyreğinde Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyerek bütün bir yılın meyvesi olan amiral gemisi serisini tanıtıyor. Bu sene düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi hakkında ise ortalıkta pek çok iddia dolaştı. Bu iddialara göre, ilk etapta bu tarihin Şubat ayının ilk haftası içerisinde bir gün olduğu söylenmiş, sonrasında iki defa erteleme bilgisi geçilerek Samsung’un bu etkinlik için 21 Şubat’ı düşündüğü dile getirilmişti.

Bununla birlikte son birkaç haftadır kamuoyunun mutabık olduğu tarih ise 7 Şubat’tı. Ancak Güney Koreli teknoloji devinin Samsung Kolombiya sayfası üzerinden yaptığı açıklama, tüm bu tahminleri boşa çıkarttı.

Galaxy S23 modelleri ne zaman tanıtılacak?

Yapılan açıklamaya göre Galaxy Unpacked etkinliği 1 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Açıkçası bu tarihin şimdiye kadar hiç telaffuz dahi edilmediğini ve bu sebeple de bir hayli ilginç olduğunu söyleyelim.

Öte yandan her ne kadar Samsung bu etkinlik kapsamında birçok farklı kategoride yine birçok farklı cihaz tanıtacak olsa da tüm gözlerin Galaxy S23 serisi üzerinde olacağı bir gerçek. Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarak, bu serinin Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerinden oluşacağını ve tüm cihazlarda Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılacağını biliyoruz. Diğer bilgiler içinse yaklaşık 3 hafta daha beklemek gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x