Fortune, Bu Altcoin İçin ‘Başarılı Olacak’ Dedi!

Yakın tarihli bir haber bülteninde, Fortune Crypto Editörü Jeff John Roberts, sağladığı kurumsal Blockchain çözümlerinin bu altcoin projesine uzun vadeli bir değer teklifi sağladığına yer verdi.

Fortune editörü, bu altcoin teknolojisini sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görüyor

Yeni bir makalesinde Roberts, Ripple’ın nihayet şirket ve XRP Ledger’ın yerel tokeni olan XRP için uzun vadeli bir değer teklifi bulduğunu iddia etti. Roberts, “Ripple ve XRP nihayet gerçek olabilir” başlıklı haber bülteninde, bu hafta Ripple Başkanı Monica Long ile görüşene kadar XRP’nin değer önermesine her zaman şüpheyle yaklaştığını ortaya koyuyor.

Roberts tarafından vurgulandığı üzere, Ripple’ın ODL ürünü son iki yılda hızla büyüyerek 2020’de yalnızca üç ülkeden bugün 40 ödeme pazarına ulaştı. Bu gelişim döviz piyasasının yaklaşık %90’ını temsil ediyor. Roberts, Ripple’ın bu büyümeyi düşük işlem maliyetleri arayan küçük ve orta ölçekli bankalarla ortaklıklara odaklanarak elde ettiğini açıkladığını açıkladı.

Bağlam açısından, Ripple’ın ODL ürünü, düşük maliyetle neredeyse anında sınır ötesi ödemelere izin vermek için XRP’yi bir köprü para birimi olarak kullanır. Sonuç olarak, yazar, bu modelle şirketin SEC ile girdiği yasal savaşın sonucu ne olursa olsun başarılı olacak şekilde konumlandırılabileceğine olan inancını ifade ediyor:

Bütün bunlar, Ripple’ın hem şirket hem de XRP için her zamankinden daha fazla uzun vadeli bir değer teklifi bulduğunu ve büyük mahkeme davası nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın başarılı olmaya hazır olabileceğini söylemek içindir.

SEC davası ne durumda?

Blockchain ödemeleri şirketi Ripple, SEC ile iki yılı aşkın süredir devam eden yasal bir savaşta kilitli kaldı. SEC, Ripple’ın işini finanse etmek için XRP satışının menkul kıymetler yasasını ihlal ettiğini iddia ederek, XRP’nin kayıtsız bir menkul kıymet olduğunu savunuyor.

Son gelişmelerde XRP, Ripple sanıkları SEC nezdindeki davalarında olumlu bir görüş müjdelediği 22 Mart’ta %20 ralli yaptı.

Bu haftanın başlarında, Ripple davalıları, adil bildirim savunmalarını desteklemek için yeni bir dosya sundu. Dosyalama, Voyager Digital Holdings iflas davasındaki SEC itirazlarına ilişkin kararlara atıfta bulundu. New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’nden Yargıç Michael Wiles’in SEC’in itirazlarını reddederken, Ripple sanıklarının sunduğu argümanların çoğunu onayladığını kaydetti.

Kripto platformu BTSE’nin CEO’su Henry Liu, “Ripple ve SEC’in muhtemelen bir anlaşma üzerinde anlaşmaya vardığına dair söylentiler süzüldükçe, XRP fiyatının çift haneli rakamlarla sıçradığını ve uzun süredir devam eden direnç seviyelerinin üzerinde yükseldiğini görüyoruz” dedi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere SEC, son haftalarda Binance, KuCoin ve Tron gibi markalara yönelik yaptırımlarıyla gündeme geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x