Elon Musk’ın Paylaşımı, Floki Inu için Yükselişe Zemin Hazırladı

Elon Musk’ın Twitter üzerinden yaptığı köpek temalı paylaşım, Floki Inu (FLOKI) tarafında yüzde 25’e yakın yükseliş gerçekleştirdi.

Sabaha karşı Elon Musk tarafından dikkat çekici bir Twitter paylaşımı geldi. Tesla, SpaceX ve Twitter’ın sahibi olan Musk, Twitter üzerinden köpek temalı bir paylaşımda bulundu. Musk’ın paylaştığı fotoğrafta, gözlüklü bir köpek ve köpeğin önünde birçok evrak yer alıyordu. Köpeğin patron koltuğunda oturması ve önündeki evraklardan birinde “Floki” yazması ise dikkatlerden kaçmadı. Bu paylaşım, popüler kripto para birimi FLOKI için yüzde 25’lik bir yükselişe zemin hazırladı.

Floki Inu, Elon Musk’ın Yeni Gözdesi mi Oldu?

Popüler kripto meme projesi Floki Inu (FLOKI), Elon Musk’ın Twitter paylaşımıyla birlikte yükseliş trendine girdi.

Twitter’ın patronu Elon Musk, fotoğraflı bir paylaşımla kripto ekosistemini hareketlendirdi. Paylaşımdaki köpek teması ve Floki yazısı, kripto yatırımcılarını FLOKI’ye yönlendirdi.

Musk’ın Floki temalı paylaşımında, “Sayılarla arası harika!” demesi de dikkat çekti. Kripto endüstrisi, Musk’ın yeni gözdesinin FLOKI olduğunu düşünmeye başladı. Bu düşünce ve FOMO, FLOKI tarafında yükseliş trendini başlatmış oldu.

CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, FLOKI tarafındaki yükseliş yaklaşık yüzde 25 seviyelerine dayandı. Musk’ın paylaşımından önce 0,00002259 dolar seviyesinde olan FLOKI, paylaşımın ardından 0,00003310 dolara kadar yükseldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x