Dursun Özbek’i Düelloya Davet Etmişti: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener’e Konuk Olacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sosyal medya üzerinden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e çağrıda bulunmuş ve ‘Sizi, açıkça ve mertçe her şeyi milyonların önünde değerlendirmek, tartışmak, kamuoyunu aydınlatmak adına istediğiniz zamanda istediğiniz kanalda istediğiniz kişilerle birlikte davet ediyorum.’ ediyorum demişti.

Bu çağrıya kayıtsız kalmayan Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener, bu tartışmada moderatör olmayı seve seve kabul edeceklerini söylemişlerdi. Ali Koç, Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener’in çağrısını kabul etti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulunarak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i istediği platformda konuşmaya davet etmişti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise bu çağrıyı reddetmişti.

Dursun Özbek ‘Tarafıma yaptığınız çağrı metnini üzülerek okudum. Bu metinle, başkanı olduğunuz Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk futbolunda ‘Herkes için adalet’ arayışımıza katkı sağlamak yerine, futbolu sahanın dışına çıkarma amacına yönelik bir çaba içerisinde olduğu net bir şekilde görülüyor. Sahada yaşanan başarısızlıkları saha dışında, bir umutla telafi etmeye çalışan bu tip yaklaşımların Türk futboluna hiçbir faydasın olmayacağını sizler de bizim gibi biliyorsunuz.’ demişti.

Dün Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener, iki başkanı da programlarına davet etmişti. Bugün ise Ertem Şener, Başkan Ali Koç’a yaptığı çağrıya olumlu dönüş aldığını takipçileriyle paylaştı.

Oğuzhan Uğur da Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un tekliflerini kabul ettiklerini duyurdu.

Siz bu gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz. Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x