Bugün Bu 14 Altcoin İçin Kritik: Önemli Duyurular Yapıldı!

Hafta sonuna doğru, özellikle Shiba Inu ve Ethereum gibi büyük altcoin’ler yeni duyurular geldi. 14 altcoin projesinden günün öne çıkan gelişmelerini derledik.

14 altcoin projesinden günün önemli gelişmeleri

 • Solana tabanlı merkezsiz borsa Mango Markets, Ekim ayında uğradığı 114 milyon dolarlık hack saldırısından sonra güvenlik tehditlerini azaltmak için çoklu imza (Multi-Sig) özelliğini değiştireceğini duyurdu.
 • DeFi platformu ZigZag, 35.000.000 ZZ tokeni airdrop olarak dağıtacağını duyurdu. Airdrop 7 turda yapılacak ve 110.000 cüzdan pay sahibi olacak. ZigZag, bu airdrop ile arzının %35’ini dağıtıyor.
 • Kurumsal düzeyde Blockchain sistemi olan Internet of Services Token (IOST), Blockchain v2 sisteminin başladığını duyurdu. V2 ile birlikte, cüzdanında 1,000’den fazla IOST token tututan yatırımcılar, yönetimde söz sahibi olabilecek.
 • Swarm Network, node öperatörlerine verilen ödülleri arttırdığını duyurdu. Resmi duyuruya göre, öperatörlerin kazancında kabaca 6000 kat artış sağlanabilecek.
 • DAO Maker (MKR), kripto para borsası Coinstore’da listelendikten sonra %8,5 değer kazandı.

Ethereum ve Polygon’dan önemli haberler var

 • Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, Holli adında yeni bir testnet planladıklarını duyurdu. Bu yılın sonlarında çıkması beklenen Holli’nin piyasaya sürülmesi, node operatörleri, istemci ve uygulama geliştiricileri için test ortamını iyileştirebilir.
 • Blockchain geliştirme firması Eclipse, Polygon ağı için oluşturulmuş ve Solana ile uyumlu bağımsız bir toplama ağı olan Polygon SVM’yi piyasaya sürdü. Polygon SVM, Solana geliştiricilerinin uygulamalarını Polygon’a taşımasına izin veren SeaLevel Virtual Machine (SVM) ve Optimistic Rollups’ı kullanacak.
 • Floki geliştiricileri, Floki tokenlerinin yakında BNB Chain’deki en büyük ikinci kredi platformu olan Venus Protocol’de bir sepet kripto para ödünç almak için teminat olarak kullanılabileceğini duyurdu. Venus, FLOKI’yi platformuna entegre edecek ve böylece BSC üzerindeki FLOKI sahiplerinin, FLOKI tokenlerini teminat olarak kullanırken USDT, USDC, BNB ve diğer kriptoları ödünç almalarına olanak tanıyacak.
 • On-chain veriler, Polygon’un zkEVM lansmanı öncesinde Ethereum balinaları tarafından yoğun bir şekilde satın alındığını gösterdi. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, MATIC’in sahibi en büyük 5000 ETH balinasının brikimi 204,7 milyon dolara yükseldi.
 • Popüler video oyun markası PlayStation, yeni bir oyunda Shiba Inu (SHIB) ile işbirliği sinyalini verdi. Tweet’teki köpek animasyonu SHIB için bir gönderme olarak yorumlandı.

 • Fantom Insider, FTM ekosisteminde yapılan son gelişmelerin önemli noktalarını tweetledi. Tweet’te paylaşılan önemli nokta, Zaman Ağırlıklı Ortalama Fiyat (TWAP) takaslarının tamamlanmış entegrasyonuydu. Ayrıntılara aşağıdaki tweet’ten devam edebilirsiniz.

 • Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Gate.io, Shiba’nın ekosistem tokeni BONE için işlemlere bugünden itibaren başladı. BONE listelenmenin ilk saatlerinde %3 civarında değer kazandı.
 • GateHub, XRP Ledger cüzdanı için bir kart fonlama seçeneği başlattı. Yeni ürün, AB’deki tüm Visa ve MasterCard sahipleri tarafından kullanılacak.
 • Terra Classic geliştiricileri, Binance Industry Recovery Grant’e başvurma planlarını açıkladı. Şu anda topluluktan görüş bekleniyor ve olum bir sonuçta, Terra Classic Binance’in kurtarma fonuna başvuracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x