Alex neden Türkiye’ye geliyor? Alex Türkiye’ye mi geliyor?

Fenerbahçe formasıyla sayısız başarılar yaşayan efsane futbolcu Alex de Souza’nın Twitter hesabından yaptığı, Türkiye paylaşımı büyük yankı uyandırmıştı. Alex’in paylaşımının arkasındaki sır perdesi aralandı. Peki, Alex neden Türkiye’ye geliyor? Alex Türkiye’ye mi geliyor? İşte merak edilenler…

ALEX DE SOUZA NEDEN TÜRKİYE’YE GELİYOR?

Fenerbahçe‘nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Twitter hesabından Türk bayrağı emojisi kullanarak yaptığı paylaşımda, “Yuvama dönüyorum.” demişti.

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza’nın Twitter hesabından Türk bayrağı emojisi kullanarak, “Yuvama dönüyorum.” paylaşımı yapması sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandırmıştı. Alex’in Jorge Jesus’un yardımcısı olacağı şeklinde iddialar ortaya atılırken, gerçek bambaşka çıktı. Efsane futbolcunun bir reklam işi için Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Alex de Souza’nın Fenerbahçe’ye transferinde büyük rol oynayan sarı-lacivertlilerin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp konuya ilişkin Radyogol’e konuştu. Kutlualp yaptığı açıklamada, “Alex ile yazıştım hayırlı olsun dedim. ‘Yok yahu’ dedi. Bir reklam işi için ziyaret edecekmiş.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x