“Yüz Yıllık Mucize” ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu: Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu nedir? Yüz Yıllık Mucize özet

Yüz Yıllık Mucize ilk bölümüyle dün akşam izleyicinin karşısına çıktı.Yüz Yıllık Mucize dizisinin konusu nedir? Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yüz Yıllık Mucize dizisinin özeti…

Birkan Sokullu ile Ebru Şahin’i buluşturan dizi hakkında yayınlandığı süre boyunca sosyal medyada 21.440 ileti paylaşıldı.

Twitter’da 7 saat 40 dakika Türkiye trenlerinde bir numarada kalan dizi; 55 dakika boyunca dünya trenlerinde bir numarada yer aldı.

NTV’de yer alan habere göre, Yüz Yıllık Mucize ayrıca; 16,82 Somera reytingi ile Somera reyting ölçümlemesinde günün birincisi oldu.

YÜZ YILLIK MUCİZE DİZİSİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

YÜZ YILLIK MUCİZE’NİN KONUSU

Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin konusu ise şöyle; Günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.

YÜZ YILLIK MUCİZE DİZİSİNİN İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin ilk bölümüne; Ali Tahir yeni adıyla Kemal’in Harika ile tanışması ve onu Eşref olarak tanıyan büyük aşkı Süreyya’nın onu görmesi damga vurdu.

YENİ BÖLÜMÜ MERAKLA BEKLENİYOR

Yüz Yıllık Mucize dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm tanıtımında, Harikanın peşinden İstanbul’a giden Ali Tahirin büyük sırrının ortaya çıkmaması için verdiği çaba dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x