Uraz Kaygılaroğlu Sosyal Medya Hesabından Yüzlerce Kişiyi Sildi! Hangi Ünlü İsimleri Listesinden Çıkardı?

Baba Candır, Pis Yedili, Sefirin Kızı, Üç Kuruş gibi çok izlenen dizilerde rol olan yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu son yılların gözde oyuncularından biri haline geldi. Aktif bir şekilde sosyal medya kullanarak günlük yaşamını da gözler önüne seriyor. Onun bu doğal ve sempatik halleri herkesin beğenisini kazandı. Yardımsever ünlüler arasında yer alan Uraz Kaygılaroğlu UCİM Derneği adına deprem bölgesine giderek depremzede çocuklara destek oldu. 

Afet bölgesinden döner dönmez de beklenmedik bir şekilde sosyal medya detoksu yaptı. Listesinden çıkardığı kişiler arasında ünlü isimlerde vardı.

Sefirin Kızı dizisinde ‘Gediz Işıklı’ rolüyle herkesin gönüllerini fetheden yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerimizden birisi.

Verdiği kilolarla uzun süre gündemde kalan oyuncu en son rol aldığı Üç Kuruş dizisindeki ‘Kartal’ rolüyle de halk tarafından çok fazla beğeni toplamıştı.

Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde UCİM Derneği’nin elçisi olarak projesi kapsamında Gaziantep ve Kahramanmaraş illerine giderek uzun süre bölgede kalarak destek vermiş ve depremzede çocuklara moral ziyaretinde bulunmuştu.

Günlük yaşamını sık sık Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncu eski eşi Melis İşiten ve kızı Ada’yla olan keyifli anlarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Yakışıklı oyuncu 2.7 milyon takipçili sosyal medya hesabında büyük çaplı bir temizliğe giderek yaklaşık 400 kişiyi listesinden çıkardığı fark edildi.

Deprem bölgesinden döner dönmez aldığı kararla çıkardığı birçok isim arasında o ünlü isimlerde vardı:

Engin Öztürk, Demet Özdemir, Aras Bulut İynemli takipten çıkardıkları arasındaydı.

Sizce Uraz Kaygılaroğlu’nun ani sosyal medya detoksunun sebebi nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x