Ücret Ödeyenlere Özel Paylaşımlar Yapmaya Başlamasıyla Çok Konuşulan Şeyma Subaşı’dan Açıklama Geldi

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dünyaevine girmeye hazırlanan bir çocuk annesi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı için ücretli abonelik başlattığını ve her ay belli bir ücret karşılığında sayfasına abone olanlar için özel içerikler paylaşacağını duyurmuştu. Abonelik ücretinin kafaları karıştırmasının ardından ise Seyma Şubaşı, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından özel hayatını tüm ayrıntılarıyla paylaşan Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’yı bilmeyeniniz yoktur.

Kendisi Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem felaketine duyarsız kalmış ve kısa sürede kendi hayatıyla ilgili paylaşımlar yapmaya devam etmişti.

Bunun üzerine binlerce takipçi kaybeden Subaşı, ‘Her insanın acıyla baş etme yolu farklı’ diyerek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından sık sık çıktığı yurt dışı seyahatlerini, kızı Melisa’yı ve günlük hayatına dair birçok ayrıntıyı paylaşan Subaşı ise geçtiğimiz günlerde hesabından paylaştığı duyuru ile haberi verdi.

Kendisi, Instagram’ın kullanıcılarına ücretli abonelik hakkı tanımasını Türkiye’de ilk kullananlardan biri olarak; aylık bir ücret karşılığı sayfasına abone olacaklara özel içerikler paylaşacağını açıklamıştı.

Kızı Melisa ile duyurduğu abonelik fiyatının aylık 60,99 TL olması ise sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü.

Bunun üzerine Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden durumla ilgili bir açıklama yaptı:

Abonelik gelirlerinin sürprizlerle ve daha bir çok güzel şeyle aboneliği satın alanlara geri döneceğini söyleyen Subaşı’nın kanalına bir süredir beraber olduğu Meedo’da abone oldu.

Bir dargın bir barışık ilişkilerini devam ettiren çiftin ise düğün davetiyeleri hazır. Ünlü çiftin yakın zamanda dünyaevine girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x