Türk Telekom GAMEON’dan Türkiye’de bir birinci: Discord üzerinden 7/24 internet takviye hizmeti başladı

Türk Telekom’un oyun tecrübesini internet ve oyun odaklı fırsatlarla güçlendiren markası GAMEON, oyunculara oyun ekosisteminde sıklıkla kullanılan irtibat platformu Discord üzerinden internet takviye hizmetini hayata geçirdi. Oyun ekosistemindeki bahislere hâkim müşteri temsilcileri, ‘Türk Telekom 7/24 İnternet Destek’ Discord kanalı üzerinden oyuncuların gereksinimlerine anında tahlil geliştiriyor.

Türkiye’de oyunun ve oyuncunun muhtaçlık duyduğu teknolojinin sahibi Türk Telekom GAMEON, oyun ekosistemine yenilikleri ile katkı sağlamaya devam ediyor. GAMEON, Türk Telekom müşterilerine, oyun tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği irtibat platformu Discord üzerinden internet dayanak hizmeti sunmaya başladı. Oyuncuların internetle ilgili bilgi, süreç ve teknik gereksinimleriyle özel olarak ilgilenecek Türk Telekom GAMEON müşteri temsilcileri oyuncuların internet tecrübelerini güzelleştirmeye katkı sağlıyor.

Oyuncuların ekip arkadaşı GAMEON, artık Discord’da

Türk Telekom GAMEON oyun ekosistemi için bedel üretmeyi amaçladığı yenilikçi projesiyle oyuncuların en büyük destekçisi. Türk Telekom’un ‘GAMEON İnternet Destek’ ekipleri, GAMEON Discord platformundaki ‘Türk Telekom 7/24 İnternet Destek’ kanalı üzerinden oyunculara özel bir müşteri tecrübesi sunuyor. Oyunculara hizmet için özel eğitimler alan müşteri temsilcileri, internetle ilgili yaşanabilecek teknik problemlerin süratli bir halde tahlile ulaşmasını sağlarken, GAMEON’un oyunculara özel internet kampanyaları ve oyun odaklı fırsatlarına ilişkin bilgilere de erişebiliyor.

‘GAMEON İnternet Destek’ grupları, birebir vakitte daha yüksek süratli internet paketlerine geçmek isteyen, kampanyasını yenilemek isteyen, aldığı internet hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgiye muhtaçlığı olan müşterilere de dayanak sağlarken Türk Telekom’lu olmak isteyen oyun tutkunlarına da ‘Türk Telekom 7/24 İnternet Destek’ Discord kanalı üzerinden yardımcı oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x