Şikayet üzerine tabir veren Ümit Özat’tan Emre Belözoğlu’na: Görüşeceğiz

Eski Fenerbahçeli futbolcu Ümit Özat, Emre Belözoğlu ile ilgili açıklamalarından ötürü Beykoz Adliyesi’nde tabir verdi. Özat tabir sürecinin akabinde toplumsal medyadan yayımladığı görüntü ile reaksiyon gösterdiği Belözoğlu’nun “FETÖ soruşturması geçirmesi gerektiğini” savundu. 

Ümit Özat’ın açıklamaları şöyle: 

“Arkadaşlar merhaba, az evvel Beykoz Adliyesi’nde Emre Belözoğlu ile ilgili açıklamalarımdan ötürü tabir verdim. Malesef bu ülkede FETÖ soruşturması geçirmesi gereken Emre Belözoğlu ve onun avaneleri ellerini kollarını sallayarak gezerken, ben ve benim gibiler adliye koridorlarında söz veriyoruz, yakalama kararımızın kaldırılması için. Ondan sonra FETÖ paklığı var diyorsunuz, kimin aklıyla alay ediyorsunuz siz? Herkesi kandırırsınız da Allah’ı nasıl kandırırsınız? Allah büyük, görüşeceğiz.”

NE OLMUŞTU?

Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, kendisi hakkında daha evvel de ‘FETÖ’ suçlaması yapan Ümit Özat hakkında haziran ayında hata duyurusunda bulunmuştu.

Belözoğlu’nun avukatı Özat’ın tezleri için “asılsızdır” demiş ve 5 kuruşluk tazminat davası açmıştı. Özat ise “Fakat bendeki kuruşlarda Türkçe Olimpiyatları resmi yok. Görünce şaşırmayın lütfen” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x