Özgür Demirtaş: Sosyal medyaya girmem doktorlarım tarafından yasak

Ekonomist Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. 5 gün kadar çok kötü oldum. Hala da sosyal medyaya girmem doktorlarım tarafından yasak” dedi. 
 

Prof. Dr. Güner Sönmez‘in, “Sayın Özgür Demirtaş’tan 5 gündür hiç ses yok. En son, hepimiz gibi çok üzgün olduğunu ve biraz göğsünün sıkıştığını yazmıştı. İnşallah iyidir” paylaşımına yanıt veren Özgür Demirtaş, şu ifadeleri kullandı: 

“Sevgili Hocam, Beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. 5 gün kadar çok kötü oldum. Aslında hala da sosyal medyaya girmem doktorlarım tarafından yasak, ama yasağı delip yazmak istedim. İyi ki siz ve aşağıda bu güzel mesajı yazan takipçilerim var. Çok şanslıyım.” 


Demirtaş, ayrıca, “Arkadaşlarım, takipçilerim, beni sevenler, sevmese de sempati duyanlar, söylediklerimin doğru olduğunu bilenler, merak edenler; ben iyiyim. Ağır geldi o bir hafta, biraz uzak kalmam gerekti. Ben de sizleri, İster Türk, Kürt, İster Alevi, Sünni, ister o ister bu; çok seviyorum” dedi.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x