Netflix’in fenomen dizisi You’nun başrol oyuncusu o sahneleri istemiyor

Tüm dünyada fenomen hale gelen You dizisinin başrol oyuncusu evliliğini kurtarmak için dizi yapımcılarından istekte bulundu. Penn Badgley, daha az seks sahnesi istiyor

Seks sahneleri çekmek, Hollywood’un o kadar rahatsız edici bir yönü haline geldi ki, Badgley evliliğini korumak için bunların sınırlandırılmasını istedi.

Netflix dizisi You’da bir seri katili canlandıran 36 yaşındaki Penn Badgley şunları söyledi: “Gösterinin yaratıcısı Sera Gamble’a ‘Artık yakınlaşma sahneleri yapmasam olur mu?’ diye sordum.”

Oyuncu, Hollywood’un bu yönünün kendisini rahatsız ettiğini de belirterek gösteri dünyasının yaşadığı bu soruna dikkat çekiyor.

Badgley, Domino Kirke ile evli ve daha önce katıldığı bir podcast’te evlilikte sadakatin kendisi için çok önemli olduğunu söylemişti.

Badgley, daha önce verdiği bir röportajda da rolü kabul ederken seks sahneleriyle ilgili çekincelerini olduğunu söylemişti.

Rahatsızlığından bahsederken şunları ekledi: “Hatları bulanıklaştırdığım bir yer değil, daha fazla kutsamayla söyleyebileceğim neredeyse hiçbir şey yok. Hollywood’un bu yönü beni her zaman çok rahatsız etmiştir – ve işin bu yönü, değişken sınır – aslında her zaman oynamak istemediğim bir şey olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x