Kavga Var! Hande Sarıoğlu ve Yeliz Yeşilmen Canlı Yayında Birbirlerine Ağzına Geleni Saydırdı

Uzun zamandır magazin gündeminde bir kaosa tanık olmamıştık ki 2. Sayfa programı kaos sevenlerin imdadına yetişti. Spiker Hande Sarıoğlu ile Yeliz Yeşilmen, canlı yayın üzerinden birbirlerine ağzına geleni söyledi.

Müge ve Gülşen’in sunumuyla ekranlara gelen 2. sayfa programı bugün yine enteresan bir magazin olayına şahit oldu.

Programın konuğu sunucu Hande Sarıoğlu, Stil İkonu yarışmasından Hakan Akkaya ile kavga ettiği için 4. bölümde programı bıraktığından bahsediyordu.

Konu bir şekilde kedi köpek sahiplenmeye geldi ve Sarıoğlu bu durumun kendisine uygun olmadığını söyledi. Bu esnada programı seyreden Yeliz Yeşilmen “Gece kulüplerinde gezcem diye kedi köpek alamıyorsan… Kimdi bu ya?” diyerek bir Instagram hikayesi paylaştı.

Yeşilmen daha sonra “Takipçilerim söyledi, haber spikeriymiş şimdi hatırladım. Hoş bir bayandı, özellikle de kalçaları. Kovulmuştu dans ettiği için” diyerek şu videoyu paylaştı.

Yeşilmen’in yayınladığı videodan program ekibi haberdar olunca paylaşım canlı yayına verildi.

Hande Sarıoğlu, Yeliz Yeşilmen’in bu paylaşımına oldukça sert bir karşılık verdi: “Evli adamlarla birlikte olup dayak yiyen kadın değil mi bu?”

‘Bu geçmişini bu kadar çabuk unutabilen insanlar böyle yorumlar yapabiliyorlar mı gerçekten? Evli adamlarla birlikte olup dayak yiyen kadın değil mi? Kalkmış orada oturmuş beni tanımıyorsun karşıma geçsen iki kelimeyi bir araya getiremezsin…’

Hande Sarıoğlu ardından “Benim kestiğim tırnak olamaz benimle ilgili yorum yapıyor bir de” diye ekledi. Bunu duyan Yeliz Yeşilmen, ünlü spikere “terbiyesiz” diyerek kendisini mahkemeye vereceğini söyledi.

Uzun zamandır bu kadar sıcak bir magazin kaosu yaşamamıştık. Bakalım neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x