HDP’li Garo Paylan’dan Ağıralioğlu’na sert sözler: ‘Dilimizi ısırıyoruz’

Türkiye 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlere kilitlenmişken siyaset gündeminde her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Siyasilerden dikkat çeken çıkışlar gelirken son olarak İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun basın toplantısında kullandığı ifadeler çok konuşulmuştu.

HDP’Lİ PAYLAN’DAN AĞIRALİOĞLU’NA SERT SÖZLER

HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, Yavuz Ağıralioğlu’nun çıkışına sert sözlerle cevap verdi. Halk Tv’ye açıklamalarda bulunan Paylan, “Ben de ona karşı inanın bir araba laf söyleyebilirim. Şu anda kullanmak istemediğim sıfatları kullanabilirim. Ama dilimizi ısırıyoruz.” dedi.

HDP’li Paylan, Ağıralioğlu’nun açıklamalarına şu şekilde karşılık verdi:

“Ben de ona karşı inanın bir araba laf söyleyebilirim. Şu anda kullanmak istemediğim sıfatları kullanabilirim. Ama dilimizi ısırıyoruz. Kullanmıyoruz! Niye? Çünkü onun da seçmenleri var ve onun seçmenleri de değişim talebi içindeler.

“EMİNİM Kİ YAVUZ BEY’İN SEÇMENLERİ DE ONU ELEŞTİRİYORDUR”

Eminim ki bu dönemde kimler sorumsuz davranıyor ve toplum onu eleştiriyorsa, eminim ki Yavuz Bey’in seçmenleri de yaptığı bu sorumsuz davranıştan dolayı onu eleştiriyordur. O da umarım ki diyorum bu yoldan geri döner. Yoksa diğer iktidar temsilcileri gibi tarihin çöp sepetinde kendisine bir yer aramak durumda kalır.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x