Hastalıkta ve sağlıkta büyük aile el ele! İşte büyük ailenin son görüntüsü

WILLIS’İN AFAZİ HASTALIĞI SONRASI DAHA FAZLA KENETLENDİLER
Sizi bilemeyiz ama bir dönem Hollywood’un en mutlu çiftlerinden biri olan Bruce Willis ile Demi Moore bunu başaran nadir kişilerden. Üstelik her ne kadar köprülerin altından çok sular akmış olsa da Willis başka bir kadınla evlenip, onunla iki çocuklu bir aile kurmuş olsa da! Moore, Willis ve onun yeni eşi Emma Heming, “iyi günde, kötü günde” birbirlerine destek olmayı kocaman bir aile olarak sürdürüyor. Bunun son örneğini de bir kez daha gözler önüne serdiler. Zaten geçmişte Moore, Ashton Kutcher ile evliyken de dostluklarını sürdüren eski çift, Willis’in yakalandığı afazi hastalığından sonra birbirlerine daha fazla kenetlendi.

BÜYÜK AİLENİN TATİL RUHU!
Covid 19 pandemisinin izolasyon sürecini birlikte geçiren Demi Moore ve Bruce Willis, yaklaşan yeni yıl ve Noel ruhunu da birlikte yaşıyor. Tıpkı uzun zamandır yaptıkları gibi büyük bir aile olarak… Demi Moore, Instagram sayfasında eski eşi , onun yeni eşi ve tüm çocuklarıyla birlikte geçirdikleri güzel zamanların fotoğraflarını paylaştı. Moore “Biz aileyiz… Tatil ruhuna girdik” mesajı eşliğinde bu görüntülere sosyal medya sayfasında yer verdi.Fotoğraflarda, Bruce Willis ile Demi Moore’un 2000 yılında biten evliliklerinden dünyaya gelen kızları 34 yaşındaki Rumer, 31 yaşındaki Scout ve 28 yaşındaki Tallulah’nın yanı sıra Willis’in şimdiki eşi Emma Heming’den dünyaya gelen 10 yaşındaki Mabel ve 8 yaşındaki Evelyn de mutluluk gülücükleri saçarken görülüyor.

‘BİRÇOK BOŞANMIŞ ÇİFT BU GÖRÜNTÜLERDEN DERS ÇIKARMALI’ 
Willis’in eski ve yeni eşlerinin böylesine birbirlerine yakın olması birçok takipçisinden olumlu yorumlar aldı. Moore’un bir takipçisi “Birçok boşanmış çift bu aileden bir şeyler öğrenmeli” diye yazdı. Moore’un hiç de azımsanamayacak kadar çok takipçisi “Keşke biz de eski eşlerimizle böyle iyi geçinebilsek” diyerek bu konudaki düşüncelerini belirtti.

Kalabalık ailenin mutluluk pozunu, Demi Moore Instagram sayfasında paylaştı. 

67 yaşındaki Bruce Willis’in aldığı afazi teşhisi yüzünden oyunculuğu bırakacağı, geçtiğimiz mart ayında tüm ailesi tarafından yapılan ortak bir sosyal medya paylaşımıyla duyuruldu. Emma, Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel, ve Evelyn imzalı açıklama “Bruce’un harika hayranlarına” hitabıyla başladı. Aile tarafından yapılan bu ortak açıklamada, ‘Zor Ölüm’ün yıldızı, efsane aktör Bruce Willis’in son zamanlarda sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği ve ‘Afazi’ teşhisi koyulduğu ve bu hastalığında da bilişsel kabiliyetleri etkilediği belirtildi. Aile, bu gelişmenin sonucu olarak Bruce Willis’in onun için çok şey demek olan oyunculuk kariyerini bırakacağını duyurdu. Willis Ailesi’nin açıklaması şu şekilde son buldu: “Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve aralıksız sevgi, merhamet ve desteğiniz karşısında minnettarız. Güçlü bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, çünkü onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman söylediği gibi “Gününü gün et” ve birlikte bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

ESKİ FOTOĞRAFA YENİ EŞTEN YORUM GELDİ
Bruce Willis’in eski eşi Demi Moore ile yeni eşi Emma Heming, özellikle bu hastalık teşhisinden sonra birbirlerine eskisinden daha fazla yakınlaştı. 1987 ile 2000 arasında Willis ile evli olan Moore, eski eşine karşı dostane duygular beslediğini sık sık sosyal medya sayfasından duyuruyor. Üstelik Willis’in eski ve yeni eşlerinin arasından su sızmıyor.Bunun örneklerinden biri geçen mayıs ayında Demi Moore, eski bir fotoğrafı paylaştığında gözler önüne serildi. Bu yıl 75’incisi düzenlenen Cannes Film Festivali’nden bir anıydı bu fotoğraf. 1997 yılında çekilen o karede o dönemde evli olan Bruce Willis ile Demi Moore kırmızı halıda yan yana objektiflere poz veriyor. Eski eşi Bruce Willis ile boşandıktan sonra da dost kalmayı başaran Moore’un bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Bu eski paylaşıma yorum yazanlardan biri de Bruce Willis’in şu anda evli olduğu Emma Heming oldu.

‘BÜTÜN ESKİ VE YENİ EŞLERE İLHAM VERMELİ’
Willis ile evliliğinden iki kız çocuğu dünyaya getiren Heming, Moore’un Instagram paylaşımına “Bütün duygular” yazıp bir de kalp emojisi koydu. Ardından da “güzel” diye ekledi. Willis’in eski ve şimdiki eşleri arasında bir kez daha gözler önüne serilen bu arkadaşlık o paylaşımda da dikkat çekti.Demi Moore’un, bu yazışmayı gören bir takipçisi hem Moore’un hem de Heming’in bütün eski ve yeni eşlere ilham kaynağı olması gerektiğini belirtti.

‘KOCANIZIN GÜNDEN GÜNE GÜÇTEN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK KOLAY DEĞİL’ 
Bruce Willis’in zihinsel yeteneklerini kullanmasını engelleyen afazi teşhisi, ailesinin yanı sıra hayranlarını da çok üzdü. Bu haberin ardından gözler Bruce Willis’in geniş ailesine en çok da eşi Emma Heming’e çevrildi. Bu arada aileye yakın kaynaklar da Willis ve geniş ailesinin mücadelesiyle ilgili bilgileri paylaşıyor. People dergisine konuşan Bruce Willis ve eşi Emma Heming’e yakın bir kaynak, tüm ailenin hayata olumlu açıdan bakmaya çalıştığını ve birlikte güzel anlar yaratmak için çaba harcadığını belirtti. Dergiye konuşan kaynak, Bruce Willis’in 2009 yılında evlendiği Emma Heming’in bu konuda gerçekten olağanüstü bir çaba harcadığını belirtti. Kaynak, biri 10, diğeri 7 yaşında iki kız çocuk annesi olan Heming’in, ailesini bir arada tutmak için büyük bir mücadele içinde olduğunu sözlerine ekledi. Onun vurguladığı bir başka ayrıntı da durumun Emma Heming için son derece zor olduğu. “Kocanızın günden güne güçten düştüğünü izlemek kolay değil” diyerek eski model Heming’in durumunu özetledi.

BEKLENEBİLECEK BİR DURUM AMA YİNE DE EMMA ŞOKE OLDU
Bruce Willis ile eşi Emma Heming arasında hatırı sayılır bir yaş farkı var. Willis 67, Demi Moore’dan boşandıktan sonra evlendiği Emma Heming ise 43 yaşında. Hayatın genel akışı dikkate alındığında da Bruce Willis’in sağlığının kendisinden 24 yaş genç eşinden daha erken bozulması beklenebilecek bir durumdu. Fakat aileye yakın kaynak; afazi hastalığının Emma Heming’i de kelimenin tam anlamıyla şoke ettiğini belirtti.

İLK GÖRÜŞTE AŞK: Bruce Willis ile Emma Heming, 2009 yılında evlendiler. Çift, verdikleri bir röportajda birbirlerine ilk görüşte aşık olduklarını söylemişti. Heming o röportajda Willis ile tanıştığında hissettiklerini şöyle anlatmıştı. “Onu ilk gördüğümde ne kadar çekici,komik ve son derece yakışıklı bir adam olduğunu düşünmüştüm. Bu benim onun hakkındaki ilk düşüncemdi.”

ÖZEL GÜNLERİ HİÇ ATLAMIYOR: KARMA AİLEMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER! 
Demi Moore, eski eşi Bruce Willis’in önemli günlerini de atlamıyor. Geçen mart ayında Willis7in doğum gününü birlikte çekilen eski bir fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıp kutlamıştı. Ünlü oyuncu Moore, evinin mutfağında çekilen bu pozu “Mutlu yıllar Bruce. Karma ailemiz için teşekkürler” notu eşliğinde paylaştı. Moore’un bu paylaşımına ünlü ve ünsüz takipçilerinden çok sayıda beğeni ve tebrik mesajı yağdı. Paylaşıma yorum yazanlardan biri de Willis’in şu anda evli olduğu Emme Hemming oldu. Willis ile evliliğinden iki kız çocuğu bulunan Hemming, Moore’un paylaşımına kalp emojileriyle yanıt verdi. Bir takipçisi Moore’un paylaşımına “Sizin karma aileniz, benim kendi karma aileme örnek oldu. Ve bu işe yarıyor, herkes mutlu” yorumunu yazdı. Birçok takipçisi de Moore ile Willis’in boşanmalarına rağmen iyi geçinmelerinin ve yakın olmalarının güzel bir durum olduğunu ifade etti.

BU DOSTLUĞUN SIRRI NE?
Herkesin sırrını merak ettiği bu yakınlığın temelini Demi Moore, anılarını kaleme aldığı Inside Out adlı biyografisinde anlatmıştı. Moore bu konuda kitabında şu satırlara yer verdi: ” Sanırım Bruce başlangıçta, ayrılığımızı zorlaştıracağımdan ve çocuklarla görüşmesini engelleyerek evliliğimde kötü giden şeyleri onlarla paylaşacağımdan korkuyordu. Ama ben buru yapmadım. Ailemizin bütün sıcaklığını sevgi dolu destekleyici bir ortamı kızlarımıza aktarmayı başardık.”

 FOTOĞRAFLAR: AVALON, ALAMY, INSTAGRAM

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x