Hani Aşk Yoktu? Hande Erçel – Hakan Sabancı Aşkı Karşısında Aygün Aydın’dan Işık Hızında Gönderme Gecikmedi

Geçtiğimiz aylarda Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın aşk yaşadığı iddiaları magazin dünyasını epey heyecanlandırmış, Hande Erçel’den ‘Hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin’ açıklaması gelmişti.

Ardından aynı mekânda görüntülenen çift, geçtiğimiz gün tatil dönüşü ilk kez yan yana görüntülendi. Hakan Sabancı’nın ve tabii Sabancıların korkulu rüyası Aygün Aydın’dan ise ters köşe bir gönderme geldi! ?

Hande Erçel – Hakan Sabancı aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü! Sebebi açık, bir yanda Türkiye’nin en çok konuşulan genç oyuncusu, diğer tarafta da sosyetenin en gözde bekarı var…

Gelgelelim Hande Erçel, bu aşk kıvılcımlarının magazin gündemine sıçramasının ardından bir tweet atmış; “aşk haberlerinin bizim hayal dünyamızda olduğunu” söylemişti.

Gel gör ki ikilinin aynı mekânda görüntülenmesi bu aşk iddialarını güçlendirmişti… Biri ön, diğeri arka kapıdan çıkmaya çalışsa da ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı her yerde konuşulmaya başlandı.

Ve iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı tabii… Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti Paris dönüşü İstanbul Havaalanı’nda görüntülendi.

Sosyetede hızlı yaşantısıyla bilinen Hakan Sabancı’nın “Ciddi bir ilişki galiba” sorusuna verdiği “Aynen” yanıtı dikkat çekti…

“Her şey çok güzel gidiyor. Bir tatilden geldik. Çok teşekkür ederiz.” diyen Hande Erçel’in mutlu hâlleri dikkat çekti.

Öte yandan Hakan Sabancı’nın resmen korkulu rüyası olan Aygün Aydın’dan da hepimizi şaşırtan bir gönderme geldi!

Aygün Aydın, Ebru Gündeş’in “Hayatta Başarılar Diliyorum” şarkısıyla Hakan Sabancı’ya gönderme yaptı!

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile yaşadığı flört döneminin ardından skandal yaratan açıklamaları ve paylaşımlarıyla dikkat çekmişti.

Ne diyelim, Aygün Aydın’ın önceki açıklamalarına ve çıkışlarına bakınca; bu tepki karşısında ters köşe olduk!

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x