Güzelliklerine Hayran Kaldık! Egzersiz Sırasında Size Zindelik Verecek Suluk Modelleri

Spor yaparken yanınızdan eksik etmemeniz gereken en önemli malzeme suluklar. Egzersiz sırasında rahatça su içmenizi sağlayacak çeşit çeşit suluk modellerini sizler için derledik. Antrenmanlarınızda yanınızdan ayıramayacağınız suluk modelleri için içeriğe buyurun!

1. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Suluk

Şık model bu suluk ile antrenmanlarınız çok daha rahat geçecek. Spor sırasında çok su içenlerin kaçırmaması gereken Nike TR Hypercharge Straw Bottle suluk 700 ml su alabiliyor. Dayanıklı bu suluğun farklı renk seçenekleri de var. Uzun süre kullanmak için bir suluk arıyorsanız bu modeli kaçırmayın.

2. Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic Suluk

Nike’ın meşhur ‘Just Do It’ sloganı bulunan bu suluğun 675 ml kapasitesi var. Sarı rengiyle tarz Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic suluk antrenmanlarınızda en büyük yardımcınız olacak.

3. Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic Suluk

Nike’ın sloganı bulunan bu suluk, önceki suluğun bir küçük modeli. 450 ml’lik bu suluk elde kolayca taşınabiliyor. Çantanıza da rahatça sığan Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic suluğu her yere yanınızda götürmeniz mümkün.

4. Nike TR Hypercharge Chug ”Smile Graphic” Suluk

Gülen yüz simgesine sahip bu suluk spor yaparken en büyük destekçiniz olacak. 675 ml’lik kapasitesiyle uzun antrenmanlarınızda yanınızda olacak bu suluk ile spor yaparken kaybettiğiniz suyu geri kazanabilirsiniz. Sizi motive edecek gülen yüzlü Nike TR Hypercharge Chug ”Smile Graphic” suluk ile spor yapmak daha eğlenceli!

5. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Graphic Suluk

450 ml su alabilen Nike TR Hypercharge Straw Bottle Graphic suluk spor yaparken tarzından ödün vermeyenlerin tercih edebileceği bir model. Kolayca taşınabilme özelliğiyle spor yaparken bir an bile yanınızdan ayırmayacaksınız.

6. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Suluk

675 ml’lik bu suluk pembe modelin bir büyük versiyonu. Nike TR Hypercharge Straw Bottle suluk mavi sevenlerin gözdesi olacak bir model. En zorlu antrenmanlarda bile sizi yarı yolda bırakmayacak bu suluk ile egzersiz yapmak çok daha kolay!

7. Nike Hypercharge Straw Bottle Suluk

Gri rengine bayılanların kaçırmaması gereken bu suluğun özel pipet mekanizmasıyla su içmek çok rahat. Yarı saydam rengiyle suyunuzun ne kadar kaldığını her an görmeniz mümkün. Tüm egzersiz boyunca size yetecek bu suluk ile egzersizinizi daha rahat yapabileceksiniz.

8. Voit Lh-N60 Alüminyum Suluk

Turuncu rengiyle farklı suluk arayanların çok beğeneceği bu model hem rahat hem şık. Taşıma aparatı ile rahatça taşımanıza imkan sağlayan Voit Lh-N60 Alüminyum suluk antrenman yaparken favori parçanız olacak.

9. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic Suluk

Rahat ve konforlu bir kullanım sunan Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic suluk üzerindeki yazısıyla çok hoş duruyor. 450 ml’lik bu suluğun sarı rengi spor kombinlerinize çok yakışacak.

10. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic Suluk

Egzersiz sırasında bol bol su içenlerdenseniz bu suluk tam aradığınız model. Hızlı çevirmeli kapağı sayesinde kolayca su içmenizi sağlıyor. Daha iyi bir tutuş sağlayan tasarımı ile spor yaparken rahatça yanınızda taşımanız mümkün. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic suluk, spor yaparken susuz kalmanızı engelleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x