Fatih Erbakan: Zafere giden yol sandıklara sahip çıkmaktan geçiyor

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, İstanbul Çekmeköy Spor Kompleksi’nde düzenlenen ‘Seçim Sandıkta Kazanılır’ sloganıyla gerçekleştirilen partisinin sandık baş müşahitleri toplantısına katıldı.

Fatih Erbakan, ‘Millî Görüş’ siyasetinin adil, faizsiz bir ekonomik sistemle milletimize ve tüm dünyaya refah getireceğini belirtti.

“Milli Görüş, Amerikan dolarının hakimiyetine son vereceğim diyor”

Erbakan şöyle konuştu:

“Millî Görüş, ‘Borç, faiz, zam, vergi ekonomisi yerine üretim, istihdam ve ihracat ekonomisine geçeceğim. Nimet ve külfet dengesini adaletli hale getireceğim. Haksız kazanç, karşılıksız kazanç, faiz kazancı olmayacak. İslam dinarına geçeceğim. Siyonizmin en büyük sömürü aracı olan Amerikan dolarının hakimiyetine son vereceğim’ diyor. İşte Millî Görüş’ün diğerlerinden farkı bu.”

“Zafere giden yol sandıklara sahip çıkmaktan geçiyor”

Sandıklara sahip çıkmanın namus meselesi olduğunu ifade eden Erbakan şöyle dedi:

“Zafere giden yol, sandık teşkilatlanmasında geçiyor. Sandıklarda var olmaktan geçiyor. Bugün İstanbul’da Cenabı Allah’a şükürler olsun, 15 bine yakın sandık baş müşahidi belirlendi. Türkiye genelinde 50 binin üzerinde sandık baş müşahidi belirlendi. Şimdi bizim yemeden içmeden, uyumadan, dinlenmeden şu önümüzdeki birkaç hafta içerisinde bu sandık baş müşahitlerini, İstanbul’da 32 bin, Türkiye’de 200 bin haline mutlaka getirmemiz lazım. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz. Eksiklerimizi en hızlı bir şekilde tamamlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x