Deli Dolu Oyuncu Bartu Küçükçağlayan Kızı Mevsim’le Verdiği Pozla Yüzleri Gülümsetti

Bartu Küçükçağlayan, Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizilerinde canlandırdığı deli dolu karakterlerle hafızalarımıza kazındı. Canavar Banavar takma ismiyle Büyük Ev Ablukada grubunun solistiliğini yapan Küçükçağlayan geniş bir hayran kitlesine kavuşmuş durumda. 2022 yılında baba olma heyecanını tadan ünlü oyuncunun son paylaşımı sosyal medyada beğeni topladı. Küçükçağlayan’ın kızı Mevsim’le verdiği ayna pozu yüreklerimizi sıcacık yaptı.

2004 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başlayan Bartu Küçükçağlayan; Haziran Gecesi, Çapkın ve Binbir Gece gibi unutulmaz yapımlarla tanınırlık kazandı.

Küçükçağlayan, 2012 ile 2014 yılları arasında yayınlanan ve senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği Yalan Dünya isimli dizide Orçun’a hayat vermişti.

‘Orçun’ karakteriyle herkesi gülmekten kırıp geçiren ünlü oyuncu Jet Sosyete dizisinde hayat verdiği ‘Gündüz Şahin’ karakteriyle hayran kitlesini bi’ hayli genişletti.

Yalnızca oyunculuk kariyeriyle değil müzisyenliğiyle de gönülleri fethetmeyi başaran Küçükçağlayan, aynı zamanda Büyük Ev Ablukada grubunun Canavar Banavar’ı…

Eğlenceli ve esprili kişiliğiyle ilgi odağı olan Küçükçağlayan, 4 ay nişanlı kaldığı Merve Özgüle ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu.

Sempatik isim 2022 yılında ilk kez baba olmanın heyecanını tatmıştı. Mevsim’i kucağına alan Bartu Küçükçağlayan kızının yüzünü göstermeden paylaşımlar yapıyordu.

Küçükçağlayan, sevimli kızı Mevsim ile verdiği ayna pozuyla gündem oldu. Ünlü oyuncunun gözlerden kalpler çıkaran paylaşımı içimizi ısıttı.

Sevilen oyuncu paylaşımına ”30 küsür sene sonra çoraplarımın altına yapışmış pilavlar buluyorum tekrar. Seni seviyorum çocukluk.” notunu düştü.

Bartu Küçükçağlayan’ın beğeni yağmuruna tutulan paylaşımına birçok ünlü isim de yorum yaptı.

??

??

Sizce minik Mevsim kime benziyor? Annesi Merve’ye mi yoksa babası Bartu’ya mı?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x