Annesi İntihar Etmişti! Ali Sürmeli Annesi Hakkında Aylar Sonra İlk Kez Konuştu

Kurtlar Vadisi’ndeki ‘Zaza Dayı’ karakteri ile hafızalara yer edinen, birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu Ali Sürmeli, katıldığı televizyon programında eylül ayında intihar eden annesi hakkında ilk kez konuştu.

Annesi Akçe Sürmeli’nin intiharından sonra sessizliğe bürünen başarılı oyuncu Ali Sürmeli, annesinin intiharı hakkında açıklamalarda bulundu.

NTV’de Ceyda Düvenci’nin Bambaşka Sohbetler programına katılan oyuncu, acı haberle ilgili şu sözleri aktardı.

Annem müthiş bir oyuncuydu. Ben de anneme benziyormuşum. Annem sahneye hiç çıkmadı, hayatta oynardı. Bir gün dayanamayarak anneme ‘bana Oscar verirlerse sana getireceğim’ demiştim. Ölene kadar da bu annemin aklına geldi. Annem oyunculuğundan kendi bıkıp usandı ve intihar etti. Benim sonum öyle olmasın diye o yaptı herhalde‘ dedi.

Ali Sürmeli, kendi sağlık durumundan da bahsetti. “Beyin kanaması geçirmişim”

İki sene önce bir ameliyat yaptılar ve beynimde ne varsa aldılar. Doktorum ‘bundan sonra başka bir hayat yaşa’ dedi. 2 sene önce beyin kanaması geçirmişim. Bu ameliyat benim için bir dönüm noktası oldu. Ameliyattan sonraki halimden çok memnunum çünkü öncesinde hep başım ağrıyordu. 10 yaşından beri çektiğim baş ağrısından dolayı gitmediğim doktor kalmadı. Ameliyattan sonra hiç baş ağrım olmadı‘ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x